Profesyonel Beton Delme ve Kesme
Yapılarınızda uygulamanız gereken beton delme ve beton kesme çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyoruz. İstediğiniz ölçülerde ve ebatlarda beton delme ve kesme işlemlerinde Akgün Karot ile çalışarak daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Şaft Açılımları, Kapı ve Pencere Açılımları, Perde ve Döşeme Kesimleri, Tesisat Delikleri gibi işlemleri rahatlıkla uygulayabiliriz.

Hidrolik Kesim Uygulamaları
Hidrolik kesim çalışmaları tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Ekibimiz bu konuda edindiği bilgiler ve tecrübe ile hidrolik çalışmalarda yüksek performans gösteriyor. Perde Kesimleri, Döşeme Kesimleri, Beton Kırma, Asfalt ve Yol Kesimleri alanlarında kusursuz hizmet sunuyoruz.

Kimyasal ve Mekanik Sabitleme
Dübel uygulamaları, cismi sabitlemek için yapılan çalışmalardır. Kütlenin ebatına göre değişen düzel sabitleme çalışmaları, sağlıklı ve dayanıklı olmak zorundadır. Akgün Karot, bu konuda size rahatlıkla güven sunmaktadır.

Yapı Güçlendirme
Yapı güçlendirme çalışmaları kendi içinde yapının durumuna ve istenilen çözüme göre farklılıklar göstermektedir. Epoxy enjeksiyon ile güçlendirme, kompozit güçlendirme, karpon lif uygulamaları ve çelik levha ile güçlendirme çalışmaları yapılmaktadır.